Wycieczka do Gdańska dzieci ze Świetlicy w Rekowie Górnym

            Dnia 6 czerwca świetlica opiekuńczo – wychowawcza w Rekowie Górnym, we współpracy z nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej uczestniczyła w wycieczce do Gdańska. Wyjazd rozpoczął się godzinnym zwiedzaniem każdego zakątka stadionu piłkarskiego, który wywarł na wszystkich ogromne wrażenie, bowiem każdy na żywo miał okazję wczuć się w rolę kibica na wysokich trybunach.

            Kolejnym etapem wycieczki stało się zwiedzanie starówki gdańskiej. Tam, podziwialiśmy piękną architekturę, odwiedziliśmy Neptuna i manufakturę – jedyną i najmniejszą w Polsce, która tworzy słodycze w oparciu o technologię XVII wieku. Produkcja słodyczy odbywa się tam  w całości ręcznie, na oczach klienta, co stanowiło dodatkową atrakcję. Zjedliśmy też pyszne, naturalne lody ,zakupiliśmy pamiątki oraz wykonaliśmy mnóstwo pamiątkowych zdjęć!

                                                                                  Świetliczaki „Dzikie Koty”